×

MİSYON - VİZYON ve TEMEL DEĞERLER


Kilim Vizyon

Evrensel Standartlara Uygun, Dünya Genelinde Her Yaşam Alanına Sevgiyle ''Bir Kilim'' Üretmek.

Kilim Misyon

Müşteri Beklentileri Doğrultusunda; Her Yaşam Alanına Güven, Kalite, Değer Katan Yaşadığımız Coğrafyanın Kültürel Zenginliklerini Ar-Ge Özgün Model ve Tasarımlarıyla Kilim Gibi Dokuyan, Farklı, Belirleyici, Çevreye Duyarlı, Topluma Saygılı, Ülke Ekonomisine Katkı Sağlayan, Çalışanıyla, Tüketicisiyle Mutlu ''Kilim Ailesi'' Oluşturmak.

Kilim Temel Değerler

KİLİM Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışmak, ürün/ hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunmaktır.

KİLİM Yenilikçiliği: Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktır. Sürekli gelişen anlayışımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yenilik beklentisini tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunar, yaşamındaki her faaliyete değer katarız.

KİLİM Güvenilirliği: Toplumsal açıdan hukuka ve çevreye saygılı kurumsal bir kültür anlayışı ile iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenilen, çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı sağlayan, müşterilerimize; fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetleri ile güvenecekleri ürün ve hizmetleri sunan bir firma olmaktır.

KİLİM Sinerjisi: Bizi sürekli güçlü, dinamik ve yetkin kılan, hızlı ve etkin karar almak için çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın birlikte oluşturduğu sinerji ve bilgi birikim gücü ile ortak karar alınması ve uygulanmasıdır.

KİLİM Farkındalığı: Müşterilerimizin fiyat/ performans ilişkisini gözetmesi konusunda farkındalığı oluşturmak, değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayarak, üretim, satış ve pazarlama stratejilerini hayata geçirmektir.

Servis İlişkileri

Kilim Mobilya’da Servis Süreçlerinizi İnceleyebilir Servis Süreçlerinizi Hızlandırabilirsiniz.

Tarz, Rahatlık, Kalite

Sizin için tasarladığımız özel ürünleri görmek ister misiniz? Hemen bizi ziyaret edin.

Kampanya ve Hediyeler

Yeni çıkan ürünler, kampanyalar, hediyeler ve daha fazlası için, ziyaret edin.