Retro Yeniden

Geçmişi günümüzle buluşturan Retro tarzı vazgeçilmez trendler arasında yerini korurken, geçmişin izlerini günümüze taşımak isteyen Kilim Mobilya kullanıcılarının tercihi olabilecek koleksiyonlar sunuyor. Nostaljik bir yaklaşımı olan Retro Yaşam Tarz’ı, konforlu ve neşeli bir ruh halini barındıran mobilyalar ile karşımıza çıkıyor. İnce ayaklı kanepeler, sehpalar ve sandalyeler bu stil ile anılan detaylardır. Yuvarlak hatlı mobilyalar, ahşap ve lake kombinleriyle de sunulabilir. Kadife kumaşlar ve pirinç detaylar bu tarzın olmazsa olmazları arasındadırGeçmişin izlerini taşıyarak özgünlük ve modernlik duygusu yaymaktadır. Kilim Mobilya farklı dönemsel etkileri içinde barındıran hikayeleri ile ayrışan Retro Yaşam Tarzlar’ını sizler için tasarladı.

En yeni Retro Ürünler

Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage

Natura Tv Ünite Seti

6.765,33 TL

8.710,00 TL

Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage

Natura Yemek Odası Takımı

26.265,17 TL

33.815,00 TL

Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage

Natura Sandalye 3640 (05-922)

3.270,04 TL

4.210,00 TL

Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage

Natura Yatak Odası Takımı

34.604,22 TL

44.551,08 TL

Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage

Natura Koltuk Takımı (33b)

37.235,72 TL

47.950,00 TL

Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage

Natura Üçlü Koltuk

15.336,92 TL

19.750,00 TL

Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage

Natura Berjer

6.561,87 TL

8.450,00 TL

Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage
Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage
Kilim.ERP.Core.Model.Entity.ProductImage

Sheff Tv Ünite Seti

12.926,00 TL

Natura Tv Ünite Seti

NATURA TV ÜNİTE SETİ

 

Hem Türk hem de Uzak Doğu kültürlerinde yaygın olan simetrik ve yuvarlak motifler grubuna dahil olan geleneksel örme sanatı hazeran, tasarıma ilham kaynağı olarak son derece çarpıcı bir şekilde Natura Tv Ünitesi'nde yerini alır. Üst tabla kenar çerçevesi ile eşyalarınız için güvenli bir ortam oluşturan Natura, farklı ölçülerdeki bölmeleri ile sizlere işlevsel kullanım alanları sunar.

Natura Yemek Odası Takımı

NATURA YEMEK ODASI

 

YEMEK ODANIZDA GEÇMİŞTEN BİR ESİNTİ İSTERSENİZ NATURA TAM SİZİN İÇİN

Hem Türk hem de Uzak Doğu kültürlerinde yaygın olan simetrik ve yuvarlak motifler grubuna dahil olan geleneksel örme sanatı hazeran, tasarıma ilham kaynağı olarak son derece çarpıcı bir şekilde yemek odanızdaki yerini alacak.

 

KESKİN OLMAYAN HATLAR

Tüm takımda kullanılan yuvarlak ahşap ayaklar, oval köşe formlarıyla tasarlanan masasıyla bütünleşir. Konsolun yüksek ayaklı yapısı temizlik kolaylığı sağlarken, uygulanan derinlik detayı, tasarım şıklığının yanında hem duvarınızı eşyadan kaynaklı çizilmeden korur, hem de yanlardan düşmesinin önüne geçer.

Natura Yatak Odası Takımı

NATURA YATAK ODASI

 

HAZERAN ETKİSİNİ YATAK ODASINDA DA GÖRMEK İSTEYENLERE ÖZEL TASARLANDI

Retro etkisiyle yaşam alanınızda benzersiz bir atmosfer oluşturabilmenize yardımcı olan hazeran görünümlü Natura koleksiyonu, nostaljiyi odanıza taşırken global tasarım trendlerini de takip eder. Doğal meşe tonlarını ve hazeranın özgün görünümünü harmanlayarak geçmişin izinde özgünlük ve modernlik duygusunu yatak odanıza taşır.

 

RETRO TASARIM

Tüm parçalarına ustalıkla uygulanan hazeran görünümü, yatak odanıza şirin bir retro görünüm kazandırır. Şifonyer ve komodinlerinde uygulanan derinlik detayı, eşyalarınızın kayarak yanlardan düşmesinin önüne geçer.

 

YÜKSEK AHŞAP AYAKLAR

Temizlik konusunda size kolaylık sağlamak için dolap dışındaki tüm parçalarında yüksek ahşap ayaklar kullanılmıştır. Dolabın zarif kulpları ve orta kısımdaki çekmece detayları ise size kullanım ergonomisi sağlar.

Natura Koltuk Takımı (33b)

NATURA KOLTUK TAKIMI

 

DOĞANIN HUZURUNU EVİNE TAŞIMAK İSTEYENLER İÇİN MÜKEMMEL BİR SEÇENEK

 

GEÇMİŞTEN İLHAM ALAN TASARIM

Geçmişten bu yana doğal ve sıcak ortamlarla özdeşleştirilen ahşap etkisini, oval hatları ve yumuşak tuşeye sahip toprak tonlarındaki kumaşı ile tamamlayan Natura, samimi bir yaşam alanı sunar.

 

HEM RAHAT BİR KOLTUK, HEM RAHAT BİR YATAK

Geniş ve rahat oturum alanının yanı sıra, geriye doğru açılan sırt mekanizmasıyla koltuğunuz aynı zamanda konforlu bir yatak olarak da kullanılabilir.

 

SİZİ DÜŞÜNEN DETAYLAR

Sıcak tonlardaki silinebilir örme kumaşları, odanıza dinlendirici bir etki katması için özenle seçilmiştir. Alt çerçevesiyle bütünleşen ahşap ayaklarının yüksek formu temizlik konusunda size kolaylık sağlar.

 

Sheff Yatak Odası Takımı

SHEFF YATAK ODASI

 

YATAK ODANIZDA SICACIK BİR HAVA ESTİRMEK İSTERSENİZ SHEFF

TAM SİZE GÖRE

 

FARKLI MALZEMELERİN MÜKEMMEL UYUMU

Yumuşak dolgulu başlığındaki çizgi desenleri dolap kapaklarına da işleyen Sheff, tüm parçalarıyla uyumlu bir ortam sunar. Koyu ahşap tonlarını deri kaplamalar ve metal kulplarla bütünleştirerek odalarınıza asil ve sıcak bir hava katar.

 

İŞLEVSEL ALANLARIYLA HAYAT KOLAYLAŞTIRICI

Kullanım öncelikleriniz göz önüne alınarak tasarlanmış Sheff, geniş depolama alanlarıyla eşyalarınızı güvenle saklama imkanı sunar.

 

IŞIKLI BAŞLIK TASARIMI

Şık başlık döşemesinin kenarlarına işlenen led lambalar ışığa ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla ulaşabileceğiniz şekilde konumlanmıştır.

 

Öne Çıkan Retro Ürünler

Natura Orta Sehpa

2.447,12 TL

Natura Berjer

6.561,87 TL

Minimal Tarza Ait Tüm Ürünler